Pre maminu milujúcu hory

22.04.2021

Pomaličky sa blíži deň matiek a tak sme si pre vaše mamičky pripravili malý set. Ak máte doma maminu, ktorá miluje hory celou svojou dušou a telom a chcete ju na deň matiek obdarovať niečím iným ako je kvietok či čokoláda, tak tieto produkty sú práve pre vás. Vybrali sme dve drobnosti a spojili v jeden celok. Set tvorí kapsička a čelenka s našimi autorskými výšivkami slovenských hôr.

Môžete vyberať zo štyroch rôznych druhov.

Spomína vaša mamina často Vrátnu, Chleb či Rozsutec? Tak potom by ste mali siahnuť po výšivke zobrazujúcu Malú Fatru. Alebo spomína adrenalínovú, strmú a reťazami prepletenú hrebeňovku cez Baníkov a Tri kopy? Tak práve pre ňu máme výšivku Západných Tatier.Pre nerozhodné prinášame klasiku. Obľúbený, symbolický vrch Kriváň. Tým nepohrdne isto žiadny správny turista. Alebo radšej Gerlach? Hoci naň nemôže ísť každý, ale predsa len je naším najvyšším vrchom.

Kapsičku môže vaša mamina využiť na rôzne účely. Či už ako kozmetickú taštičky, alebo ako peračník. Či dokonca si ju môže brať priamo na túry a do kapsičky si dávať veci ktoré chce mať pokope - veci potrebné na rýchle ošetrenie poranenia, slnečné okuliare, opaľovací krém, nožík či dokonca zásobu keksíkov aby si mohla na túre dodať energiu.

Farebná kombinácia tohto setu je na vás. Vyberáte si farbu kapsičky a zvlášť farbu čelenky. Čelenka je vyrobená z úpletu. Kapsička je nepremokavá, takže aj v prípade, že sa vyleje voda v batohu, veci v kapsičke zostanú suché. Veríme, že sa tento originálny darček bude vašej mamine páčiť a bude vďačná, že nedostala čokoládou z ktorej by hrozili kilečká navyše. (Osobne, aj tak by sme jej do kapsičky ten keksík pribalili.)