PLATBA 

  • ZAKÚPENÝ TOVAR MÔŽETE ZAPLATIŤ NASLEDOVNÝMI SPÔSOBMI:
  • BANKOVÝM PREVODOM  - zadarmo - jedná sa o bezhotovostný spôsob platby. Po dokončení objednávky Vám zašleme údaje potrebné k realizácii bankového prevodu (číslo účtu, variabilný symbol a čiastku k úhrade). Pri tomto spôsobe platby, čakáme kým sa nám peniaze pripíšu na účet (doba pripísania je rôzna, záleží od banky, v ktorej máte účet zriadený) a až potom objednávku začneme vybavovať. Tovar je štandardne posielaný do 1 - 2 týždňov* od pripísania platby na náš účet. Informácie o stave Vašej objednávky Vám budeme posielať na emailovú adresu.
  • PRI PREVZATÍ (Na dobierku) - 1,00 euro - peniaze za tovar a poštovné uhrádzate až pri doručení balíka. Tovar je štandardne posielaný do 1 -2 týždňov* od vykonania objednávky. V prípade iného termínu odoslania Vás budeme okamžite informovať na váš e-mail.

* tovar sa snažíme posielať do 1 týždňa, ale keďže je produkt vyrábaný až po vašej objednávke, je možné že doba vybavenia bude 2 týždne (pokiaľ pri konkrétnom produkte nie je uvedené inak). V prípade objednania viacerých produktov, posielame až skompletizovaný balík. V prípade iného termínu odoslania Vás budeme okamžite informovať na váš e-mail.

DOPRAVA

  • NA ODOSLANIE TOVARU VYUŽÍVAME TIETO PREPRAVNÉ SLUŽBY:
  • SLOVENSKÁ POŠTA - 4,50 eur - Štandardný spôsob doručenia balíka priamo na vašu adresu. Nikam nemusíte chodiť, balík k vám jednoducho poputuje až domov.
  • ZÁSIELKOVŇA (PACKETA) - 3,80 eur - Svoju objednávku z e-shopu si bežne môžete vyzdvihnúť už druhý deň od odoslania na výdajnom mieste, ktoré si vyberiete. Tovar môže za Vás vyzdvihnúť ktokoľvek, komu sprostredkujete heslo odoslané na vaše telefónne číslo