Hračky pre malých turistov

22.03.2021

Ak máte doma deti, ktoré s vami radi chodia na potulky prírodou alebo do hôr, tak práve pre nich sme vytvorili Smelých turistov. Zvieratká sú vášniví turisti, ktorí radi chodia do prírody a spoznávajú Slovensko. Na každom kroku majú so sebou svoj batoh, plný všakovakých dôležitých vecí (záleží len od vás čo svojmu zvieratku do batohu dáte).Dovoľte aby sme vám ich predstavili.

Napríklad Zajačica Bodka je nenapraviteľná parádnica. Ona si do batôžku rada schováva gumičky do vlasov a zrkadielko, aby aj na túre vyzerala dobre.

Zajko Hnedko a Bodka, tak to sú typický chlapci, neustále hladní. A práve preto si berú so sebou hlavne niečo dobré pod zub. Hlavne čokoládku, lebo tá im dodáva energiu. 

A čo zajačica Pipi? Jej prechádzky prírodou sa nezaobídu bez dlhší prestávok. Nie preto, že by nevládala, ona má nato iný dôvod. Namiesto toho aby si zážitky zachytávala na mobil, tak sa ich snaží sama zaznamenať na papier pastelkami.    

Zajačica Bodka
Zajačica Bodka
Hopkáč Hnedko
Hopkáč Hnedko
Hopkáč Bodka
Hopkáč Bodka
Zajačica Pipi
Zajačica Pipi

Zajkovia majú oblečené pevné gate s malým vreckom. Turistický batôžtek, má zajko pripevnený suchým zipsom okolo pása, aby ho počas túry nikde nestratil. Aby bol batoh turisticky dokonalý obsahuje aj reflexné prvky (tie sa môžu hocikedy hodiť).

A vy by ste čo zajkovi zbalili do batôžku?