Ľanová košela s výšivkou kvetov

Košeľa z prírodného materiálu s výšivkou na chrbte 

Vyrobené na Slovensku

Materiál: ľan 

Zloženie: 100% ľan 

Certifikát materiálu: OKO-TEX STANDARD 100 

Strih: tvarovaný 

Špecifikácia: zapínanie na gombíky, 2x náprsné vrecko 

Výšivka: na chrbte - séria "Kvety" 

Farba: podľa aktuálnej ponuky

Vyberte si variant:

79,50 €

POPIS PRODUKTU

Košeľa vyrobená z ľanového materiálu si vás jednoznačne získa. Nemusí byť len súčasťou šatníka do práce a do mesta, ale jednoznačne si ju obľúbite aj do hôr. Košeľa má klasické zapínanie na gombíky a dva náprsné vrecká na drobnosti. Na chrbe sa nachádza výšivka kvetov s pozadím našich slovenských hôr. 

Vďaka prírodnému materiálu, ktorým je ľan sa stane vašim obľúbeným kúskom. Ľan si obľúbili ľudia, ktorý sa starajú o zdravý životný štýl, lebo ide o prírodný materiál, ktorý je šetrný k životnému prostrediu. Jedná sa o trvalý a odolný materiál. Jeho charakteristickou vlastnosťou je jeho priedušnosť, ktorú oceníte počas horúcich dní. Ak sa nechcete chrániť v lete len pomocou opaľovacích krémov, skúste siahnuť po ľanovej košeli. Ďaľšou výhodou tohto materiálu je, že ho môžu nosiť alergici, lebo je antibakteriálny a antialergický. Pred zhotovením košele, ľanový materiál vždy perieme, lebo sa vyznačuje zrážanlivosťou. Napriek tomu, je potrebné s tým pri výbere veľkosti počítať. Je však možné jeho zrazeniu predísť tak, že sa oň budete správne starať. 

Farba reálneho produktu sa môže mierne líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora. 

STAROSTLIVOSŤ O PRODUKT

Ľan je prírodný materiál, ktorý sa pere jednoducho a rýchlo schne. Ideálna teplota na pranie je max. 40°C, my odporúčame 30°C, kvôli zrážanlivosti materiálu. Pri praní nikdy nepoužívame pracie prostriedky s obsahom bielidiel. Tak isto nie je potrebné používať zjemňujúce prostriedky - aviváž. Ak periete ľan v práčke, vždy nastavte "šetrné pranie" a nízke otáčky žmýkania. Čo sa týka sušenia, ideálne je prádlo po vypratí "vytrepať" a mierne ponaťahovať. Ľan má prirodzenú krčivosť, preto sa nemusíte snažiť o precízne vyžehlenie, lebo aj tak produkt zachvíľu pokrčíte. Žehliť môžete s parou a kľudne aj pri vyšších teplotách.

ROZMERY KOŠELE

  • S: obvod hrudníka 94 cm, dĺžka 65 cm, dĺžka rukávov 61 cm 
  • M: obvod hrudníka 100 cm, dĺžka 67 cm, dĺžka rukávov 61,5 cm 
  • L: obvod hrudníka 104 cm, dĺžka 68 cm, dĺžka rukávov 62 cm 
  • XL: obvod hrudníka 108 cm, dĺžka 69 cm, dĺžka rukávov 62,5 cm 
  • XXL: obvod hrudníka 112 cm, dĺžka 69 cm, dĺžka rukávov 63 cm   

PRODUKTY S VÝŠIVKOU ZO SÉRIE "KVETY"

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ