Top hory

Top produkt

Dámsky top s výšivkou hôr

Vyrobené na Slovensku 

Materiál: viskóza (celulózové vlákno) 

Zloženie: 92% viskóza, 8% elastan 

Certifikát materiálu: OKO-TEX STANDARD 100 

Strih: jemne tvarovaný strih 

Špecifikácia: jednofarebný top 

Výšivka: na prednej časti - séria "Hory"

Farba: podľa aktuálnej ponuky

Vyberte si variant:

21,00 €

POPIS PRODUKTU

Top je vyrábaný z príjemnej a splývavej látky, viskózy. Viskóza je prírodný materiál vyrobený z celulózového vlákna. Top si obľúbite hlavne v teplé dni, kedy vás materiál, z ktorého je vyrobený bude príjemne chladiť. Top pôsobí vzdušne a je jemne tvarovaný. Na prednej časti sa nachádza autorská výšivka slovenských hôr. Výšivku si z našej galérie vyberáte sami. V ponuke sú rôzne vrchy či hrebeňovky naprieč Slovenskom. Celý produkt je vyrábaný v našej dielni na Slovensku.

Materiál látky má certifikát Öko-Tex Standard 100 (od r. 1992 medzinárodný testovací a certifikačný systém pre textílie vyrobené iba zo zdravotne nezávadných materiálov). Všetky materiály označené týmto certifikátom sú bezpečné a neobsahujú žiadne škodlivé a nebezpečné látky pre naše zdravie alebo pre životné prostredie. 

Farba reálneho produktu sa môže mierne líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora.

STAROSTLIVOSŤ O PRODUKT

Produkt nemusíte prať často. Pokiaľ sa oblečenie nezašpinilo, stačí nechať vyvetrať na čerstvom vzduchu. V prípade potreby perte maximálne pri 30°C, neprekračujte vyššiu teplotu, aby ste si nepoškodili materiál i produkt. Nepreháňajte to ani s pracími prostriedkami, ideálne je ak siahnete po šetrných géloch určených na jemné, prírodné tkaniny. Nepoužívajte aviváž ani bielidlá. Nepoužívajte ani sušičku. Žehlite pri nízkej teplote. Ak sa vám oblečenie zožmolká, čo sa môže časom stať vďaka kabelke, opasku či iným doplnkom, tak jednoducho použite odžmolkovač a vaše oblečenie bude zase v top forme.  

ROZMERY TOPU

  • XS: obvod hrudníka79 cm, obvod bokov 79 cm, dĺžka 60 cm 
  • S: obvod hrudníka 85 cm, obvod bokov 81 cm, dĺžka 61 cm 
  • M: obvod hrudníka 89 cm, obvod bokov 85 cm, dĺžka 63 cm 
  • L: obvod hrudníka 93 cm, obvod bokov 89 cm, dĺžka 65 cm 
  • XL: obvod hrudníka 97 cm, obvod bokov 93 cm, dĺžka 67 cm 
  • XXL: obvod hrudníka 101 cm, obvod bokov 97 cm, dĺžka 68 cm  

PODOBNÉ PRODUKTY